Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Hakkımızda

Merhaba,

Türkiye’nin en genç internet kitapçısı kitapzone.com’a hoş geldin!

“Bunlar da kim acaba?” dediğini duyar gibiyiz. Açıklamaya çalışalım. :)

İlk olarak kitap denince aklına gelen en büyük internet sitelerinin mutfağında bulduk kendimizi. En küçüğünden en büyüğüne kadar birçok kitapçıyı yakından tanıdık. Dağıtımcı ve yayınevleriyle güzel bağlar kurduk. Sadece işimizi yapmaya çalışmadık. “Nasıl daha iyi yapabiliriz” diye düşündük, çözümler sunduk. Tabii her şey bir yere kadar. :)

Edindiğimiz tecrübelerimizi, bundan sonra, sana ve diğer tüm kitap dostlarına kitapzone.com olarak aktarmaya talibiz. Üye olmaya karar verdiğin andan, teslimat sonrasına kadar her zaman yanında olduğumuzu bil! Sitemizde bulamadığın kitap varsa senin için bulmaya gayret ederiz. Sınırları zorlayıp mümkün olan en uygun fiyatla ürünleri sana sunmaya çalışacağız. Bu konuda her şey bizim elimizde değil fakat hizmet kalitesi olarak hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Hiç istemeyiz ama bir sorun olduğunda çözüm için günlerce beklemeyeceksin! Bizim de bir tüketici olduğumuz aklına gelsin. Biz de beklemekten pek hoşlanmayız. :)

Aklına takılan bir soru olursa sormaktan çekinme! Kitap okuyan insan soru sormaktan çekinmez zaten:) Tüm iletişim kanallarımız sana ardına kadar açık. 

İçimizden geldiği gibi biraz bizden bahsettik. Buna tanışma faslı diyelim mi? Çünkü anlatacak çok şeyimiz var. Okunacak çok kitap olduğu gibi…

Tekrar hoş geldin!

Bölge Basım Yayın Dağıtım

Kapat